Kategoria: Bez kategorii

Ćwierćfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15M

🏀Ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15M – dzień 1🏀
Niestety pierwszy mecz potoczył się pechowo dla naszej drużyny😔 w pierwszej kwarcie mocno walczymy i idziemy łeb w łeb z gospodarzami turnieju ŁKS Szkoła Gortata Łódź💪 niestety kontuzja Kajetana Misztala nie pozwala na kontynuacje jego gry, dodatkowo Dawid Balcer otrzymuje cios w głowę i doszło do rozcięcia czoła, Dawid wrócił do gry po opatrunku i dzielnie walczył z rozciętym czołem 💪 naszej drużynie zabrakło skuteczności pod koszem co spowodowało ucieczkę przeciwników😞
🏀Ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15M – dzień 2🏀
II dzień turnieju i niestety przegrywamy spotkanie z drużyną Niedźwiadki Chemart Przemyśl😞 bardzo przykrą informacją jest to że Kajetan Misztal nie mógł wyjść na parkiet z powodu kontuzji i dziś mocno nam go zabrakło pod tablicą😞 Przeciwnicy w pierwszej połowie wykorzystują naszą słabą skuteczność i wychodzą na wysokie prowadzenie, w drugiej połowie wychodzimy w dobrym stylu i nadrabiamy straty o czym świadczą zagrane równe ostatnie dwie kwarty💪
Brawo za walkę 💪 I ogromne dzięki i szacun dla naszych kibiców którzy byli tam z nami i gorąco nam dopingują 😎
🏀Ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15M – dzień 3🏀
Ostatni dzień turnieju i niestety przegrywamy spotkanie z drużyną Maximus Basketball Gdynia😞 Mecz bardzo wyrównany i waleczny, niestety w 2 i 3 kwarcie rywale odskoczyli punktowo😞 Kolejny raz zawiodła skuteczność pod koszem naszej drużyny😞 Ogromne dzięki i szacun dla naszych kibiców którzy byli tam z nami i gorąco nam dopingowali do ostatniego gwizdka 😎
Dziękujemy całej drużynie oraz trenerom za mega emocje dostarczone przez te 3 dni 💪
Niesamowita praca, zaangażowanie, walka i serce naszych zawodników😎
Wielkie brawa dla nich 👏👏👏
Współorganizatorami wyjazdu są nasi partnerzy:
👏Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy
👏Dobre Quchnie
👏Cieszyn Robi Wrażenie
👏Gmina Cieszyn
Za co bardzo dziękujemy w pomocy zorganizowania wyjazdu dla naszych młodych sportowców 👏👏👏
Bądźcie z nami a my będziemy was na bieżąco informować 😉

TRENINGI SEZON 2021/22

przedszkole – rocznik 2015 i młodsi

Wtorek od 16.15 do 17.15 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 
Czwartek od 16.15 do 17.15 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 

Trener: STANISŁAWA BORTLICZEK tel. 725 188 441

GRUPA DZIEWCZYN – Rocznik 2009/10/11

Wtorek od 17.30 do 18.45 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 
Czwartek od 17.30 do 18.45 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 

MECZE ROZGRYWANE SOBOTA LUB NIEDZIELA

(zgodnie z harmonogramem ŚLZKosz)

Trener: STANISŁAWA BORTLICZEK tel. 725 188 441

GRUPA DZIEWCZYN – Rocznik 2012/13

Środa od 16.15 do 17.30 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 
Piątek od 16.15 do 17.30 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 

Trener: STANISŁAWA BORTLICZEK tel. 725 188 441

minikoszykówka – rocznik 2013/14

Poniedziałek od 16.15 do 17.45 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 
Środa od 17.30 do 19.00 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 

MECZE ROZGRYWANE – SOBOTA LUB NIEDZIELA   

(zgodnie z harmonogramem ŚLZKosz)

Trener: JACEK BORTLICZEK tel. 607 351 196

MINIKOSZYKÓWKA – Rocznik 2011/12

Poniedziałek 18.00 do 19.30 / Mała sala SP 2, ul. Chopina 37 
Piątek 16.30 do 18.00 / Hala SP 2, ul. Chopina 37

MECZE ROZGRYWANE – SOBOTA LUB NIEDZIELA

(zgodnie z harmonogramem ŚLZKosz)

Trener: SZYMON KAŁUŻA tel. 514 914 662

MŁODZIK MŁODSZY – Rocznik 2009/10

Poniedziałek 16.30 do 18.00 / Hala SP 2, ul. Chopina 37
Wtorek 16.30 do 18.00 / Hala SP 2, ul. Chopina 37
Czwartek 16.30 do 18.00 / Hala SP 2, ul. Chopina 37

MECZE ROZGRYWANE
Każde Piątki

(zgodnie z harmonogramem ŚLZKosz)

Trener: PAWEŁ ŁYSIEŃ tel. 511 917 047

KADET – Rocznik 2007/08 – 2006/05

Poniedziałek 18.00 do 19.30 / Hala SP 2, ul. Chopina 37
Wtorek 18.00 do 19.30 / Hala SP 2, ul. Chopina 37
Środa 16.30 do 18.00 / Hala SP 2, ul. Chopina 37

MECZE ROZGRYWANE
Każde Czwartki

(zgodnie z harmonogramem ŚLZKosz)

Trener: PAWEŁ ŁYSIEŃ tel. 511 917 047

III Liga / Seniorzy

Wtorek 19.30 do 21.30 / Hala SP 2, ul. Chopina 37
Piątek 19.30 do 21.30 / UŚ Cieszyn

MECZE ROZGRYWANE – SOBOTA LUB NIEDZIELA

(zgodnie z harmonogramem ŚLZKosz)

Trener Główny : SZYMON KAŁUŻA tel. 514 914 662
Asystent Trenera: JACEK BORTLICZEK tel. 607 351 196
Asystent Trenera: PAWEŁ ŁYSIEŃ tel. 511 917 047

Drużyna amatorska

Poniedziałek 19.30 do 21.00 / Hala SP 2, ul. Chopina 37

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH !!!

WRACAMY DO TRENOWANIA !

🏀WRACAMY DO TRENOWANIA🏀

Witamy wszystkich👋
Już jutro 11.05.2020r. zawodnicy Klubu STELA, wracają do trenowania⛹️‍♂️ Spotykać będziemy się na Orliku Szkoły Podstawowej nr 2 w Cieszynie💪 zawodnicy III Ligi rozpoczęli trenowanie od piątku😉
👉 treningi odbywać się będą zgodnie z harmonogramem,
👉 podział na grupy został przesłany na maila,
👉 trenujemy zgodnie z panującymi zasadami bezpieczeństwa, które otrzymaliście w mailach,
👉 zajęcia trwają 45 minut.
Dziękujemy naszemu partnerowi NACOMI, za wsparcie w postaci środków do dezynfekcji, które zadbają o bezpieczeństwo uczestników💪
Bardzo się cieszymy że powoli możemy wracać do normalności i będziemy mogli was zobaczyć😁
Do zobaczenia na treningach👋