III liga: Porażka na koniec sezonu

Nasza drużyna seniorów pojechała na ostatni mecz 3 ligi do Gliwic, zaplecza ekstraklasy. Mecz zaczyna się pod dyktando gospodarzy, ale późniejszy moment gry należy do nas, kończymy kwartę 21:16. 2 kwarta i problemy w naszej obronie drużyna gospodarzy dogania wynik i prowadzimy tylko 1 pkt po 2 kwartach. 3 kwarta i problemy w grze. Zła obrona i bezradność w ataku dają prowadzenie drużynie z Gliwic, które utrzymują do końca meczu.

Drużyna seniorów kończy sezon 2019/20 Na miejscu 6, co dla nas jest ogromnym sukcesem, trzeba przypomnieć, że skład cały czas się zmienia, a drużyna powstała dopiero końcem sierpnia. Brawo zawodnicy za serce, które oddajecie dla Cieszyńskiej koszykówki!

GTK Gliwice – Nacomi Cieszyn 92:75
(16:21, 22:18, 28:17, 26:19)