III Liga: Porażka z Gliwicami

Kolejne spotkanie naszych cieszyńskich koszykarzy w Finale A, tym razem na własnym parkiecie podejmowali drużynę GTK Gliwice. Początek meczu bardzo wyrównany, nasi koszykarze schodzą na ławkę po pierwszej kwarcie z jedno punktową przewagą dla przeciwników. Druga kwarta niestety zdecydowanie należała do naszego rywala i zdecydowała o losach spotkania, przegrana 12:24. W drugiej połowie NACOMI nie dało za wygraną i walczyli o każdy punkt. Niestety słaba skuteczność pod koszem dała się we znaki i odnosimy porażkę.

NACOMI Cieszyn vs GTK Gliwice 71:81
(19:20)(12:24)(18:23)(22:14)

Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie i gorący doping.
„Wygrywamy razem i przegrywamy też razem”

Zapraszamy na kolejne spotkanie naszych Fanów w najbliższą niedzielę 26.01.2020r. gdzie w rundzie rewanżowej będziemy podejmować MCKS Czeladź, godzina 18.00 hala Al. Łyska 21