III liga: Zwycięstwo o włos w Bytomiu

Seniorzy rozegrali dzisiaj ostatni mecz 1 kolejki 3 ligi Śląsko-Opolskiej. Jak po wyniku widać, emocji nie brakowało. Od początku wchodzimy źle w mecz i mamy Run 1:15. Bytom prostymi akcjami zdobywa punkty. Nasi seniorzy grają dobra koszykówkę, ale nieskuteczną. Po 1 kwarcie schodzimy z 11 punktową stratą 15:26. Druga kwarta i świetna gra w ataku i w obronie, wygrywamy tą kwartę 26:8. Trzecia kwarta wyrównana, utrzymujemy prowadzenie 6 punktami. Czwarta kwarta, zmęczenie zawodników niecelne rzuty z prostych sytuacji jak z jednej tak z drugiej strony. Walka zawodników z Cieszyna w tym meczu była ogromna, świetna atmosfera jako zespołu, którą wprowadził Przemysław Rączka daje nam 2 punkty w tabeli. Brawo zawodnicy !

MOSM Bytom – NACOMI Cieszyn 70 : 71
(16:15, 8:26, 19:20, 17:10)