MU-11: „Turniej Pełen Niespodzianek”

Dzisiaj nasza drużyna rocznika 2009 i młodsi na własny parkiecie gościła dwie drużyn, MOSM Tychy oraz ŻAK Żory. W pierwszym meczu podopieczni trenera Pawła Łysienia podejmowali drużynę MOSM Tychy, obie drużyny od początku meczu szły łeb w łeb, jednak 4 kwarta dzięki kilku przechwytom w obronie i dobrej skuteczności pod koszem daje naszej drużynie zwycięstwo. Drugi mecz ŻAK Żory vs MOSM Tychy, ciekawe widowisko. MOSM Tychy od początku meczu narzuca swoje tempo gry i po pierwszej połowie wygrywa wysoko. Żory w drugiej połowie odrabiają straty na ostatnie 6 sekund przegrywają 35:33, rzut za 3pkt. zawodnika z Żor w ostatniej sekundzie celny i to Żory zwyciężają spotkanie. W trzecim meczu turnieju minikoszykówki stelacy podejmują drużynę ŻAK Żory, pierwsza kwarta wyrównana od drugiej kwarty Żory uciekają nam z punktami i z kwarty na kwartę powiększają swój wynik. Mimo ciężkiej walki naszej drużyny przegrywamy spotkanie. Brawo dla wszystkich drużyn za dzisiejsze widowisko.

Powodzenia w następnych spotkaniach

Wyniki:

STELA Cieszyn – MOSM Tychy 36:30
ŻAK Żory – MOSM Tychy 36:35
STELA Cieszyn – ŻAK Żory 32:63

O godzinie 18.00 zapraszamy na mecz III Ligi, gdzie nasza drużyna będzie podejmować Ofensywę Racibórz.

Zapraszamy i liczymy na gorący doping !!! Al. Łyska 21, do zobaczenia !!!