MU-13: Druga wygrana stelaków w tym tygodniu

Stelacy rozegrali ostatni mecz w tym roku, na wyjeździe podejmowali drużynę MKS MOS Katowice znany nam przeciwnik, odrobił zadanie i był przygotowany na nasz przyjazd. Katowice w pierwszych dwóch kwartach bronią swojego terenu i to oni schodzą z dwu punktową przewagą na przerwę 41:39. Stelacy po rozmowie w szatni z trenerem rozpoczynają narzucać swój rytm gry od trzeciej kwarty Zrealizowanie założeń obrony i szybkiej gry w ataku przyniosło dobry rezultat. Brawo chłopaki za walkę do końca i zostawienie serca na placu gry.

Dziękujemy również wszystkim kibicom którzy nas zawsze wspierają i śledzą wyniki na bieżąco

MKS MOS Katowice-STELA Cieszyn 52:92
(16:17)(25:22)(8:19)(3:34)