MU-13: Kolejny mecz za nami

Wczoraj nasi stelacy rozegrali kolejne spotkanie. Na własnym parkiecie gościliśmy zaprzyjaźniony klub MKKS Rybnik prowadzony przez trenera Jakuba Krakowczyka Obie drużyny zacięcie podeszły do rywalizacji, w pierwszej połowie punkt za punkt co po dwóch kwartach dało remis 39:39 po przerwie rozpoczynamy spotkanie od zera, w naszym wykonaniu kilka błędów w ataku 3kwarty, dobry difens gości i to oni zdobywają łatwe punkty wychodząc na prowadzenie w czwartej kwarcie wracamy do gry i próbujemy odrobić straty ale chłopacy z Rybnika spokojnie kontrolują mecz i do końca utrzymują przewagę zwyciężając z nami. Spotkanie bardzo dobre w wykonaniu obu drużyn Brawo za walkę do końca i świetne widowisko dla naszych wiernych kibiców.

STELA Cieszyn vs. MKKS Rybnik 70:88
(22:19)(17:20)(11:24)(20:25)