MU-13: Pierwszy mecz w finale A

Stelacy rocznika 2007 i młodsi, wczoraj wstawili się na pierwszym meczu finału A w Tychach. Gospodarze na początku meczu narzucili swój rytm gry i po pięciu minutach wyszli na prowadzenie 20:0. Wszystko wskazywało na to że Tychy spokojnie będą kontrolować spotkanie. W drużynie cieszyniaków zła passa 1 kwarty została przerwana i dzięki dobrej pracy w obronie i wykorzystaniu gry z szybkiego ataku nadrobiliśmy przewagę schodząc na przerwę tylko z 3 punktową przewagą rywala. Druga połowa, całkiem inna gra, cieszyniacy zacisnęli pięści i walczyli do ostatniej sekundy meczu, świetna atmosfera na ławce dobra gra na parkiecie i zwyciężamy to spotkanie brawo dla wszystkich zawodników za serce i walkę w wczorajszym meczu.

MOSM Tychy – STELA Cieszyn 79:93
(24:20)(17:18)(19:27)(19:28)