MU-13: Przegrana na wyjeździe z Rybnikiem

Wczoraj Stelacy rozegrali mecz rewanżowy na wyjeździe w Rybniku. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, wiele błędów w obronie naszej drużyny pozwoliło na łatwą grę przeciwnika, po pierwszej połowie schodzimy do szatni z wynikiem 52:26 Rozmowa w szatni, szybkie wyciągnięcie wniosków i wskazówki trenera. W drugiej połowie nasza drużyna zostawia serce na boisku i walczy o każdą piłkę. Świetna praca w obronie dała nam też wiele sytuacji wykorzystanych w kontrze. Drugą połowę meczu wygrywamy. Obie drużyny walczyły i były zmobilizowane przez całe spotkanie Niestety przegrywamy mecz 84:63. Brawo za walkę stelacy. wyciągamy wnioski i pracujemy dalej

MKKS Rybnik-STELA Cieszyn 84:63
(26:13)(26:13)(17:20)(15:17)